Back to top
FHMarcin / Aktualności  / Nowa karma w ofercie – Nutrilove
nutrilove produkty

Nowa karma w ofercie – Nutrilove

Z przyjemnością informujemy, że oferta naszej hurtowni poszerzyła się o kolejną markę karmy dla psów i kotów. Nutrilove to wysokiej jakości karma, a większość pozycji dla psów i kotów zawiera świeże mięso! Zachęcamy do zapoznania się z nowymi pozycjami w naszej ofercie.

„Marka nutrilove oferuje szeroką gamę wysokiej jakości pełnoporcjowej, doskonale zbilansowanej karmy dla psów i kotów. Pod marką nutrilove znajdziemy różnorodne karmy suche i mokre, wszystkie charakteryzuje ten sam bardzo wysoki poziom jakości. Produkty nutrilove, jak sama nazwa wskazuje, to połączenie dbałości o wartościowe odżywianie psów i kotów oraz miłości jaką okazujemy im codziennie serwując smakowite dania.

Markę nutrilove stworzono specjalnie dla właścicieli i hodowców psów oraz kotów, którzy są świadomi najnowszych trendów żywieniowych i poszukują karmy wysokiej jakości o doskonale zbilansowanych wartościach odżywczych, aby zapewnić zdrowie i doskonałą kondycję swoich czworonożnych przyjaciół.

Produkty nutrilove to produkty innowacyjne, wyprodukowane przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, m.in. bazujące na świeżym mięsie jako jednym z podstawowych składników. Charakteryzują się wysoką zawartością białka pochodzenia zwierzęcego (do 100%), a proporcje białka i tłuszczu są doskonale zbilansowane.

Zgodnie z obowiązującymi na rynku trendami nawiązującymi do naturalnych instynktów zwierząt, karma musi być jak najbardziej zbliżona do naturalnego pożywienia, dlatego produkty nutrilove nie zawierają GMO, sztucznych barwników ani konserwantów.

Dla poszczególnych produktów nutrilove stworzono specjalne receptury dostosowane do wieku, stadium życia oraz poziomu aktywności zwierzęcia, aby każdemu z nich zapewnić najbardziej optymalne wartości odżywcze i długo cieszyć się z doskonałej kondycji naszych zdrowych czworonożnych przyjaciół.

Wszystkie produkty pod marką nutrilove są produkowane we własnych fabrykach firmy Partner in Pet Food – europejskiego lidera w produkcji karm dla zwierząt. Receptury stworzyli doświadczeni specjaliści ds. żywienia zwierząt pod ścisłym nadzorem i we współpracy z lekarzami weterynarii, a badania smakowitości przeprowadzone w niezależnych międzynarodowych instytutach badawczych potwierdziły, że produkty nutrilove będą naszym psom i kotom z pewnością smakowały.

Karmy nutrilove dają pewność, że karmiąc swojego psa i kota wysokiej jakości smakowitą karmą nutrilove idealnie dostosowaną do jego potrzeb, dajesz mu dokładnie to czego potrzebuje. Dodaj do tego czas na codzienne wspólne zabawy ze swoim czworonożnym przyjacielem i Radość wspólnych chwil gotowa.”